צרו קשר
09-8843616

דבר המנכ"ל

שלום רב,

לקח לי הרבה זמן, לחשוב על שם ראוי לחברת ניהול התיקים שהקמתי בשנת 2004 ולא בכדי. חברת "יתרונות פיננסיים" הוקמה, על מנת לתת שירות של ניהול תיקים שיש בו מספר יתרונות ברורים על פני ניהול החיסכון הקיים בשוק ההון הישראלי.

כאשר ראיתי את סחרור המיזוגים בין חברות ניהול החיסכון בשוק ההון, הבנתי שתהיה משמעות רבה בעתיד לחברת בוטיק שיכולה לספק ניהול חסכון בטוח, אישי, מקצועי, מוסרי ואכפתי כאחד!

על "קצה המזלג" אומר, שוק ההון יכול לשרת אסטרטגיות שונות באופנים שונים. ניתן לייצר בו חסכון באופן השמרני ביותר, או שניתן לייצר בו קזינו. היכן שהוא בטווח הנ"ל, ישנה האפשרות לייצר השקעות אמיתיות בעלות ערך – "השקעות ערך". השקעות אשר ממקסמות את התשואות עבור הלקוח ברמת הסיכון המתאימה לו באופן אישי, תוך השארת הרווח בכיס הלקוח, במקום להשאיר את הרווח בידי מתווכים שונים. זוהי תפיסתי את שוק ההון, וזוהי האסטרטגיה שלי לגביו.

מחקר מקיף של בנק ישראל הראה, שבין בתי ההשקעות הגדולים בארץ יש דמיון רב באופן ניהול הכסף. דמיון זה, אינו מאפשר יצירתיות בניהול תיקים ואינו מאפשר בריחה מסיכון מערכתי גדול. זה אומר, שכל תיק בבית השקעות גדול, מנוהל בדיוק כמו כל התיקים האחרים. ביתרונות פיננסיים, שהינו בוטיק בשוק ההון, קיימת גמישות, יכולת תגובה לנעשה בשווקים, יכולת לשנות עמדות והיכולת לנצל הזדמנויות! התיק שלך ינוהל באופן אישי, תוך התחשבות בצרכיך. הניהול יהיה דינמי ויצירתי וימקסם עבורך את הרווחים משוק ההון. כאסטרטג ראשי אני מבטיח לשמור על יתרונות אלו בניהול כספיך תמיד! למעשה, תחום ניהול הכספים, הינו אחד התחומים היחידים בחיינו, בו יש "יתרון לקוטן". יתרון משמעותי זה, עליו נשמור תמיד, מאפשר לך להנות מתשואות עודפות לאורך זמן.

לאחר מילוי שורת תפקידים בכירים בשוק ההון הישראלי, החלטתי לחזור לעשות את הדבר שאני טוב בו ביותר, לנהל תיקי השקעות וחסכונות עבור לקוחותיי. אני מזמין אותך ליהנות מניהול חסכונות, אשר מגיע מהלב ומאכפתיות אמיתית לכל שקל ושקל שלקוחותינו מפקידים לניהולנו. את ניסיוני המקצועי אני רותם על מנת לספק ללקוחותינו את הדבר החשוב מכל, שקט! בעולם כל כך סוער ודינמי כמו עולם ניהול הכספים.

לאחרונה התברר שצדקתי. סקר בלתי תלוי של מכון גיאוקרטוגרפיה הראה, כי מרבית הלקוחות מעדיפים לעבוד עם בוטיק השקעות, ולא עם התאגידים הגדולים. בעיקר בגלל הידיעה, שכאשר נותן השירות מכיר את הלקוח מקרוב, הוא עונה על צרכיו באופן המדויק ביותר. כפי שאנו עושים יומיום.

אני מזמין אותך, ליהנות מהשירות הייחודי הניתן ללקוחות יתרונות פיננסיים.

עופר אקסלרוד

 

השירות שלנו
היתרונות שלנו
מה חדש?

סקירות מהמחלקה הכלכלית של יתרונות פיננסיים

 • וירוס הקורונה הסיני

  ללקוחות יתרונות פיננסיים שלום רב, הישמר והיזהר כאשר אתה מעלעל בספר העוסק בנושאי בריאות – אתה עלול למות משגיאת דפוס. – מרק טווין. בכל אתרי החדשות הכלכליים מנסים להשוות בין אירועי הסארס ומגפות אחרות לוירוס הקורונה. מנסיוני, לא ניתן להשוות … להמשיך לקרוא

 • יצירת קשר

  לקביעת פגישת הכרות ללא התחייבות,
  השאירו פרטים ונתקשר:
  שם:
  טלפון:
  מייל: