צרו קשר
09-8843616

השירות שלנו

השירות היחיד אותו אנו מספקים הוא ניהול תיקים וחסכונות.
אנו מאמינים שניהול תיקים טוב, הוא ניהול תיקים מקצועי הנטול ניגודי אינטרסים. מסיבה זו אנו בוחרים שלא לעסוק בחיתום, בקופות גמל, בביטוח פנסיוני או בקרנות נאמנות, אלא מתמקדים אך ורק בבחירת נכסים מניבים בשוק ההון.

ניהול תיקים איכותי מיטיב איתנו כשם שהוא מיטיב איתכם ולכן אנו משקיעים בו את מירב המשאבים והמאמצים.

מה בתפריט?

נעים מאוד, יתרונות פיננסיים – אפיון הלקוח
זהו השלב הראשוני בו נרצה ללמוד עליך על מנת לתת לך ייעוץ פיננסי המתאים בדיוק בשבילך. בין השאר נרצה לדעת מהו מצבך הפיננסי, מהן ההכנסות שלך כל חודש ומהן ההוצאות, האם יש בידך נכסים או חסכונות שונים. בנוסף לפרטים אלו, ולא פחות חשוב מהם, נרצה לדעת מהו מצבך האישי, גילך, שאיפות לעתיד, תוכניות באופק, יעדים אותם הצבת לפניך, ציפיות שלך לגבי החיסכון.

כל הפרטים, הנמסרים בעת הפגישה ומאוחר יותר כלקוחות, חסויים. אנו חבים, על פי חוק, בחובת הסודיות כלפי הלקוחות שלנו וכלפי כל מי שאנו נפגשים איתו ומעוניין לקבל ייעוץ פיננסי.

בוא ונראה לך למה החיסכון שלך מסוגל – ייעוץ פיננסי
לאחר שנמפה את עולמך הפיננסי, נציע לך דרכים בהן החיסכון שלך יוכל לשגשג בצורה הטובה, האחראית והמתאימה ביותר לאופייך כמשקיע ולעתידך הפיננסי.

לצמוח ולגדול ביחד – ניהול התיק

אסטרטגיית ההשקעה שלנו נקבעת במחלקה הכלכלית. צוות מנהלי ההשקעות מעבד מידע רב של נתונים וסקירות על שוק ההון המגיעים ממקורות שונים כגון בנקים, מאגרי מידע, עיתונים ומערכות ממוחשבות וכמובן מניתוח של המחלקה הכלכלית ביתרונות פיננסיים. מרגע שמידע זה נפגש עם הידע, המקצועיות והניסיון העשיר בשוק ההון הוא הופך להיות יקר ערך. מפגש זה יוצר את אסטרטגיית ההשקעה והיא מיושמת בתיק שלך בהתאם לצרכים האישיים שלך.

בנוסף ליצירת אסטרטגיית השקעה, המחלקה הכלכלית מתעדכנת בזמן אמת על אירועים מהארץ ומהעולם ודואגת להגיב לאירועים אלו בזמן הקצר האפשרי. אופן ניהול התיק ובחירת הנכסים מאפשר למחלקה הכלכלית שלנו להיות גמישה, זריזה ולהתאים עצמה לכל מצב חדש שנוצר.
במחלקה זו שמור גם כסא אחד על שמך..מכסא זה אתה מוזמן לתת לנו הוראות ספציפיות, להתייעץ איתנו בכל נושא פיננסי ולדרוש הסברים בנוגע לנכסים שנרכשו עבורך.

היתרון שביתרונות פיננסיים – שירות כערך עליון

אתם לעולם תהיו אצלנו יחידים ומיוחדים וחסכונכם ינוהל בצורה המתאימה לכם. אנו מצליחים לשמור על ייחודו של כל לקוח באמצעות שמירת קשר לאורך כל הדרך. אנו יוזמים שיחות בהן אנו מעדכנים אתכם ועונים על כל שאלה שיש לכם. יום-יום אנו בודקים את תיק ההשקעות שלכם מבחינת עמלות, הפקדות ומשיכות. כאשר אנו נתקלים בפעולה חריגה, כמו משיכת כסף, אנו מוודאים איתכם שאתם אלה שביצעו את הפעולה.
מידי חודש נשלח אליכם הדיווח החודשי ובו סקירה של תיק ההשקעות שלכם, הנכסים שבו וכמובן, היתרה. בנוסף, נשלח ה"יתרון החודשי", עלון ובו סקירה וניתוח מעמיק של שוק ההון הנכתב ע"י עופר אקסלרוד, מנכ"ל החברה.

השירות שלנו
היתרונות שלנו
מה חדש?

סקירות מהמחלקה הכלכלית של יתרונות פיננסיים

 • וירוס הקורונה הסיני

  ללקוחות יתרונות פיננסיים שלום רב, הישמר והיזהר כאשר אתה מעלעל בספר העוסק בנושאי בריאות – אתה עלול למות משגיאת דפוס. – מרק טווין. בכל אתרי החדשות הכלכליים מנסים להשוות בין אירועי הסארס ומגפות אחרות לוירוס הקורונה. מנסיוני, לא ניתן להשוות … להמשיך לקרוא

 • יצירת קשר

  לקביעת פגישת הכרות ללא התחייבות,
  השאירו פרטים ונתקשר:
  שם:
  טלפון:
  מייל: