צרו קשר
09-8843616

היתרונות שלנו

בטחון מרבי לכסף שלך

הכסף מנוהל בבנק, בחשבון שלך על שמך. הכסף נשאר בבעלותך החוקית ורק מנוהל ע"י “יתרונות פיננסיים” באמצעות ייפוי כוח המאפשר מכירה וקניה של ני"ע בבורסה בלבד.

ניהול אישי

“יתרונות פיננסיים” משקיעה מאמץ רב בלהכיר אותך ומעניקה לך טיפול אישי בניהול התיק לפי צרכיך ואפיונך, מסביב לשעון, 365 ימים בשנה.

מנהל התיקים שלך

התיק מנוהל ע"י אותו אדם לטווח הארוך. ניהול אסטרטגי הנעשה לטווח ארוך תוך שימת דגש לדרישותיך וצרכיך בעתיד.

נזילות

תיק ההשקעות שלך נזיל תמיד. ניתן לממש ולמשוך את חלקו או את כולו בכל זמן נתון.

גמישות

בעולם של שינויים תכופים, יש חשיבות רבה ליכולת ליזום ולהגיב לאירועים בשווקים. "יתרונות פיננסיים" מנוהלת באופן שמאפשר לה להגיב לשינויים תמיד.

שקיפות

התיק מנוהל באמצעות השקעות ערך בנכסים ישירים ללא קרנות נאמנות. ניהול זה מאפשר ללקוח נגישות מלאה למידע אודות תיק הנכסים המלא ומעקב אחר הפעולות המבוצעות בתיק.

טכנולוגיה ומידע

"יתרונות פיננסיים" משלבת אנליזה ומחקר עצמאי עם עבודות מגופי המחקר המקצועיים והאמינים ביותר בשוק ההון. כך, "יתרונות פיננסיים" ניצבת במרכז זירת המידע והידע של שוק ההון.

מניעת ניגודי עניינים

יתרונות פיננסיים הינה בבעלות פרטית, מה שמונע ניגוד עניינים למול בעלויות צולבות של גופים בשוק ההון (בנקים, חברות ביטוח, סוכנויות וכ"ו). ניהול תיק מקצועי ללא משוא פנים. הרצון היחידי של יתרונות פיננסיים הוא הגדלת החסכונות של לקוחותינו.

אין תיק נוסטרו (עצמי)

"יתרונות פיננסיים" לא מנהלת תיק נוסטרו (עצמי) העלול לגרום לניגוד עניינים. מדיניות זו מאפשרת למנהל התיקים להתרכז אך ורק בניהול נכסי הלקוחות, ומהווה עוגן אתי ומוסרי של החברה.

אין קרנות נאמנות (או מוצרים אחרים)

יתרונות פיננסיים פועלת דרך שוק ההון עצמו, באופן ישיר. ניהול אשר מפחית עלויות כפולות.

השירות שלנו
היתרונות שלנו
מה חדש?

סקירות מהמחלקה הכלכלית של יתרונות פיננסיים

 • וירוס הקורונה הסיני

  ללקוחות יתרונות פיננסיים שלום רב, הישמר והיזהר כאשר אתה מעלעל בספר העוסק בנושאי בריאות – אתה עלול למות משגיאת דפוס. – מרק טווין. בכל אתרי החדשות הכלכליים מנסים להשוות בין אירועי הסארס ומגפות אחרות לוירוס הקורונה. מנסיוני, לא ניתן להשוות … להמשיך לקרוא

 • יצירת קשר

  לקביעת פגישת הכרות ללא התחייבות,
  השאירו פרטים ונתקשר:
  שם:
  טלפון:
  מייל: