צרו קשר
09-8843616

הליך ההתקשרות

על מנת שנוכל לצאת לדרכנו המשותפת, עלינו לעבור מספר שלבים:

1. הכרות

שלב ההכרות כולל פגישה ראשונה עם מנהל התיקים שלך. הפגישה היא ללא התחייבות מצידך ומתקיימת במקום ובזמן הנוח לך, אצלנו או אצלך. במהלך הפגישה נציג את עצמנו, מי אנחנו וכיצד אנו עובדים. בשלב השני ננסה להכיר אותך, את מצבך הפיננסי, את הרצונות, הצרכים והשאיפות שלך לעתיד. לאחר הכרות זו נוכל לדעת איזה סוג ניהול יתאים לך ביותר.

2. חתימה על הסכם ניהול

על פי החוק להסדרת ייעוץ השקעות וניהול תיקי השקעות, ההתקשרות עם מנהל התיקים חייבת להיעשות בהסכם בכתב. שים לב, זהו חוזה המחייב רק אותנו, בהסכם הלקוח נותן ליתרונות פיננסיים הרשאה לנהל עבורו את החסכונות. בכל זמן נתון הינך רשאי לבטל את ההסכם ואת התקשרותכם איתנו באופן חד צדדי.

3. פתיחת חשבון מנוהל

את החיסכון אנו מנהלים באמצעות חשבון בנק באחד מששת הבנקים הגדולים בישראל: פועלים, לאומי, בינלאומי, מזרחי, איגוד ודיסקונט. חשבון זה נפתח על שמך והוא בבעלותך בלבד. החשבון מיועד לפעילות בניירות ערך ולכן לא ניתן להוציא צ'קים או כרטיסי אשראי כפי שניתן להוציא בחשבון עו"ש. על מנת שליתרונות פיננסיים תהיה הרשאה לנהל את החשבון, יהיה עליך לחתום בסניף על ייפוי כוח המאפשר זאת. שים לב, ייפוי הכוח מאפשר לנו לקנות ולמכור ניירות ערך בלבד. אין לנו הרשאה לבצע משיכות או הפקדות לחשבון.

4. תחילתה של ידידות…

זהו. אתם לקוחות מנוהלים.
מידי חודש נשלח אליכם בדואר דיווח בנוגע לחשבון המנוהל שלכם. תוכלו לראות אילו נכסים נקנו לכם ומה סכום החיסכון. בנוסף, תוכלו לבדוק בכל שלב את החשבון דרך מערכות הבנקים, לבדוק את סכום העמלות שנגבו מכם, את סכום דמי הניהול ואת הפעולות שנעשו במהלך החודש. ביחד עם הדיווח תקבלו סקירה חודשית על שוק ההון וניתוח של הנכסים המוחזקים אצלכם בתיק. דיווח זה נכתב בסוף כל חודש ע"י מנכ"ל יתרונות פיננסיים, עופר אקסלרוד. מידי פעם אנו ניצור איתכם קשר על מנת לעדכן אתכם ולענות על שאלות בנוגע לניהול התיק. אתם, כמובן, מוזמנים תמיד להתקשר, לשאול, להתעניין ולקבל מענה.

בהצלחה!

השירות שלנו
היתרונות שלנו
מה חדש?

סקירות מהמחלקה הכלכלית של יתרונות פיננסיים

 • וירוס הקורונה הסיני

  ללקוחות יתרונות פיננסיים שלום רב, הישמר והיזהר כאשר אתה מעלעל בספר העוסק בנושאי בריאות – אתה עלול למות משגיאת דפוס. – מרק טווין. בכל אתרי החדשות הכלכליים מנסים להשוות בין אירועי הסארס ומגפות אחרות לוירוס הקורונה. מנסיוני, לא ניתן להשוות … להמשיך לקרוא

 • יצירת קשר

  לקביעת פגישת הכרות ללא התחייבות,
  השאירו פרטים ונתקשר:
  שם:
  טלפון:
  מייל: